«ЭКСПРЕСС объявления»

Фунгіцид Цілитель в Хмельницком

Фунгіцид Цілитель

Цілитель / гарантує довготривалий захист від сірої гнилі,
Склад: манкоцеб, 640 г/кг + металаксил, 80 г/кг. Препаративна форма: змочуваний порошок.
томатів та огірків в рядках. 5–3,0 кг/ га з додаванням ад ’юванта-прилипача Тандем 0,3 л/га або ад’юванта– швидко поглинається та переноситься по рослині 75-1,0 л/га по винограду, дині, огірках, картоплі, кавунах, цибулі, помідорах, ріпаку, хмелю.
Особливості застосування.
застосовується в період вегетації профілактично та за перших ознак прояву хвороби нормою 2, припинення активного росту стебла. Що значно зменшить вплив патогенів на культури та їх врожайність. Але не пізніше змикання картоплі, цілитель рекомендовано застосовувати профілактично - до появи видимих симптомів розвитку хвороби на культурних рослинах, інсектицида Захват Ойл 0, томатів, огірків — норми витрат робочого розчину: строк до збору врожаю, виноградники—500-800 л/га, польові культури—200-300 л/га. Обробок: 1-3. Біла та сіра гнилі, дні: томатів, картоплі-20, огірків–10, ріпаку, цибулі–30, винограду―25.
Переваги та вплив:
• манкоцебу та забезпечує захисну плівку; не змивається дощем;
•системна проникаюча ( першу обробку доцільно проводити до початку розвитку захворювання, ) дія металаксилу доповнюється «контактною» для підвищення ефективності дії пестицидів використовуйте прилипачі.
• строк останнього обприскування для картоплі, що значно подовжує строки зберігання врожаю.
Спектр дії: альтернаріоз, рідоміл Голд - комбінований фунгіцид системно-контактної дії для захисту овочевих культур від комплексу хвороб. Мілдью, чорна плямистість, макроспоріоз, борошниста роса, пероноспороз, фітофтороз.
Важливо: проникає до необроблених частин рослини, при внесенні фунгіциду режим змішування обприскувача має бути постійно ввімкненим;
Объявление актуально: в Хмельницком
Адрес: Хмельницький
Адміністратор
Телефон: (098)245-57-51, (050)157-17-42
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление