«ЭКСПРЕСС объявления»
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
DMG 970 mod 01
DMG 970 mod 01
Блок управління горінням Honeywell (Satronic) DMG970 mod 01
Топковий автомат для газових пальників DMG 970
Призначені для 2-ступеневих газових пальників з наддувом і комбінованих (газ/дизельне паливо)
Можливий датчик полум"я:
– Зонд іонізації
– Інфрачервоний датчик IRD 1020.1
– Ультрафіолетовий датчик UVD 971
Топковий автомат DMG 970 контролює потужність газових пальників, а також комбінованих (газ/дизельне паливо). Топковий автомат перевірений і сертифікований згідно з відповідними європейськими стандартами. Можливе застосування на стаціонарних повітряних теплогенераторах відповідно до DIN 4794. За допомогою програми, що керується мікропроцесором, задається гранично стабільний час, незалежний від коливань напруги в мережі, температури навколишнього середовища і/або циклів включення. Вбудована інформаційна система сприяє не тільки безперервним спостереженням подій (особливо важливо для контролю фази запуску), але також інформує про причини можливого аварійного відключення. Причина несправності зберігається в пам"яті приладу і може бути відновлена навіть після відключення електроживлення.
Топковий автомат розрахований на максимальну безпеку в разі коливання напруги. Якщо напруга в мережі падає нижче допустимого рівня, робота припиняється і топковий автомат запобігає повторенню процедури запуску. Таким чином, безпека системи не піддається ризику при падінні напруги в мережі. Захист від низької напруги працює не тільки під час запуску, а постійно під час роботи пальника.
Honeywell гарантує найвищу стабільність розпалювання незалежно від коливань напруги, навколишньої температури та/або циклів включення. Вбудована інформаційна система не тільки забезпечує безперервний контроль реального стану пристрою (що особливо важливо для моніторингу фази запуску), але повідомляє про причини можливого автоматичного відключення. Автомат розпалювання забезпечує максимальну безпеку в разі коливання напруги електромережі. Якщо напруга живлення впаде нижче допустимого рівня, то операція переривається і автомат блокує повторну спробу запуску. Цей захист від падіння напруги діє не тільки під час запуску, а й постійно під час операцій.Информация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления
Смотрите также: